DABI

Wiadomości
Budownictwo specjalistyczne
DABI | DABI
Przedstawiciele firmy DABI regularnie uczestniczą w prezentacjach najnowszych osiągnięć technologicznych podczas Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych.
{Play}
To okazja do wymiany doświadczeń, poszerzenia dotychczasowej oferty o nowe technologie czy urządzenia. To również szansa pozyskania nowych partnerów, dzięki którym możemy realizować coraz poważniejsze wyzwania w dziedzinie budownictwa specjalistycznego na nowych rynkach odbiorców. Poszerzenie oferty i zasięgu działalności jest jednym z wyznaczników i elementów rozwoju firmy, gdyż każde nowe wyzwanie powiększa zasób doświadczeń, które są niezwykle istotne dla pozycji naszej firmy i decydują o atrakcyjności oferty usług DABI. Do największych w Europie należą w naszej branży targi BAUMA w Monachium czyli Międzynarodowe Targi Specjalistycznych Maszyn Budowlanych, Sprzętu i Urządzeń Stosowanych w Budownictwie oraz Maszyn Górniczych. To okazja do spotkania w gronie wystawców z ponad 50 krajów, którzy swoje urządzenia, technologie oraz materiały prezentują gościom przybywającym z przeszło 200 państw. Na kolejnych edycjach BAUMY firma Dabi była aktywnym uczestnikiem, obserwując globalne kierunki rozwoju branży.
Uczestnictwo naszych inżynierów w dyskusjach panelowych otwiera drogę do wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz udoskonalania już stosowanych przez nas technologii.
Nasi przedstawiciele systematycznie uczestniczą też w targach INTERMAT we Francji, jak również w największych targach ciężkiego sprzętu budowlanego w Ameryce Północnej CONEXPO-CON/AGG w Las Vegas.

DABI
BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE
+48 32 214 06 13
+48 32 214 62 81

Jak do nas dojechać